UA

Картку ОТП Банку поповняй – дітям допомагай

1 червня 2015 року, до Міжнародного дня захисту дітей, в ОТП Банку розпочалася акція «Картку поповняй – дітям допомагай», яка дарує клієнтам банку чудову нагоду здійснити великі бажання маленьких мрійників – малюки з дитячих будинків отримають жадані дарунки, а на дітей учасників акції, які намалюють малюнок на тему «З карткою «Депозит 24/7» мама купить мені..» чекає розіграш дитячих призів.

За умовами акції, у період з 1.06.2015 по 1.08.2015 року кожному держателю платіжної картки «Депозит 24/7», відкритої в національній валюті, при її поповненні на суму від 500 гривень буде запропоновано перерахувати 5 гривень на рахунок благодійного фонду «Благомай» для втілення заповітних бажань дітей, позбавлених батьківської опіки. А ті клієнти, чиї діти на додачу намалюють свої фантазії на тему «З карткою «Депозит 24/7» від ОТП Банку мама купить мені…», зможуть втілити мрії власного малюка, взявши участь у розіграші одного з 84 дитячих подарунків.

«Ми сподіваємось, що наша соціальна ініціатива об’єднає людей у бажанні зробити наш світ кращим. Адже, запроваджуючи її, ми не тільки подбали про надійне збереження та примноження коштів наших клієнтів, а й намагаємось поширювати корпоративні принципи соціальної відповідальності, залучаючи усю громаду», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Депозитна платіжна картка «Депозит 24/7» створена для надійного збереження та використання коштів, забезпечуючи при цьому можливість не лише користування заощадженнями, але й одержання додаткового доходу. Зокрема, картка дає своїм власникам цілодобовий доступ до коштів і прогресуючий процентний дохід до 21% річних.

Детальніше про умови Акції можна дізнатися на сайті або в Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація