UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний експертом в управлінні репутацією компанії

Тамаш Хак-Ковач

За підсумками рейтингу «5 кращих банкірів України», складеного журналом «Компаньйон», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», став переможцем у номінації «Експерт в управлінні репутацією компанії».

На думку експертів, під керівництвом Тамаша Хак-Ковача, який очолив ОТП Банк навесні 2012 року, фінансовій установі вдалося повернутися до групи найбільших банків країни, а також утримати клієнтів в критичний момент, доводячи, що, незважаючи на панічні настрої на ринку, акумульований запас міцності дозволяє зберегти не тільки бізнес, а й репутацію.

Переможці рейтингу визначалися шляхом загального голосування читачів журналу «Компаньйон» та членів клубу «Фінансист», серед яких фінансові та генеральні директори, голови та заступники голів рад і власники компаній. За допомогою анкет, розісланих першим особам малого та середнього бізнесу, а також онлайн-голосування на сайті респонденти мали можливість вказати, хто саме відповідає найвищій оцінці як ефективний, авторитетний банкір, який зміг прорахувати ризики для бізнесу і зберегти хорошу репутацію.

«Репутація банку формується і утримується всіма і кожним співробітником. І завдання керівника, на мій погляд, - зібрати таку команду і створити таку атмосферу, щоб кожен представник компанії відчував свою причетність до збереження іміджу банку. І в даному випадку моє завдання - направляти команду на безперебійну якісну роботу. Це те, що зараз в особливій ціні на ринку, адже в часи кризи довіри вибір зводиться до репутації», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Голова правління ОТП Банку неодноразово отримував високі оцінки від експертів і колег. Так, Тамаш Хак-Ковач зайняв 9-е місце в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку» в щорічному рейтингу «50 провідних банків України». Також за підсумками 16-го щорічного «Фінансового рейтингу», що складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, став третім у номінації «Банкір року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація