UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний експертом в управлінні репутацією компанії

Тамаш Хак-Ковач

За підсумками рейтингу «5 кращих банкірів України», складеного журналом «Компаньйон», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», став переможцем у номінації «Експерт в управлінні репутацією компанії».

На думку експертів, під керівництвом Тамаша Хак-Ковача, який очолив ОТП Банк навесні 2012 року, фінансовій установі вдалося повернутися до групи найбільших банків країни, а також утримати клієнтів в критичний момент, доводячи, що, незважаючи на панічні настрої на ринку, акумульований запас міцності дозволяє зберегти не тільки бізнес, а й репутацію.

Переможці рейтингу визначалися шляхом загального голосування читачів журналу «Компаньйон» та членів клубу «Фінансист», серед яких фінансові та генеральні директори, голови та заступники голів рад і власники компаній. За допомогою анкет, розісланих першим особам малого та середнього бізнесу, а також онлайн-голосування на сайті респонденти мали можливість вказати, хто саме відповідає найвищій оцінці як ефективний, авторитетний банкір, який зміг прорахувати ризики для бізнесу і зберегти хорошу репутацію.

«Репутація банку формується і утримується всіма і кожним співробітником. І завдання керівника, на мій погляд, - зібрати таку команду і створити таку атмосферу, щоб кожен представник компанії відчував свою причетність до збереження іміджу банку. І в даному випадку моє завдання - направляти команду на безперебійну якісну роботу. Це те, що зараз в особливій ціні на ринку, адже в часи кризи довіри вибір зводиться до репутації», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Голова правління ОТП Банку неодноразово отримував високі оцінки від експертів і колег. Так, Тамаш Хак-Ковач зайняв 9-е місце в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку» в щорічному рейтингу «50 провідних банків України». Також за підсумками 16-го щорічного «Фінансового рейтингу», що складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, став третім у номінації «Банкір року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація