UA

Голова наглядової ради ОТП Банку Іштван Хамец: «Якщо бізнес-модель онлайн-банку виявиться успішною, вона може бути в майбутньому запущена і в Україні»

Нещодавно угорська група OTP Group запустила в Росії новий проект – онлайн-банк під назвою Touch Bank. За своєю концепцією Touch Bank – це високотехнологічний банк без відділень зі зручним дистанційним сервісом. OTP Group інвестує в цей проект 40 мільйонів євро. Новий банк планує залучити мільйон нових клієнтів сегменту affluent (середній клас і вище) у найближчі п'ять років. Окупність проекту очікується через 3,5-4 роки.

Коментуючи цей масштабний проект, голова Наглядової ради ОТП Банку Іштван Хамец зазначив, що на даному етапі група апробує модель онлайн-банку, і в разі успіху вона буде запущена і в Україні.

Водночас, пан Хамец визнав, що банківський сектор України нині переживає дуже складний період. «Чесно кажучи, я не очікую якогось зростання на українському банківському ринку в найближчій перспективі, оскільки це обумовлено як станом економіки, так і самого банківського сектора. У наступні кілька кварталів у кращому випадку можна сподіватися на те, що банки якось адаптуються до нових реалій, ніж очікувати приходу кращих часів. У таких умовах окремі банки можуть отримати або збільшити свою частку на ринку, і я сподіваюся, що ОТП Банк буде серед них. Збільшення корпоративного депозитного портфеля і притік нових клієнтів у сегменті Private Banking слугують підтвердженням цього», - зазначив голова Наглядової ради ОТП Банку.

Пан Хамец ще раз підкреслив, що ОТП не збирається покидати український ринок. «Якщо б у нас були думки про вихід з цього ринку, ми не проводили б докапіталізацію банку, не займалися б комплексною модернізацією процесів, не виділяли б кошти на розробку нових сервісів і не кредитували би».

Нагадаємо, в першому-другому кварталі 2015 року ОТП Банк здійснив збільшення капіталу на загальну суму близько 1,2 млрд грн.

Незважаючи на високу волатильність ринку і непрості економічні умови, ОТП Банк демонструє стабільну діяльність у всіх бізнес-напрямах. У повному обсязі виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами, ОТП Банк, один із небагатьох учасників українського ринку, продовжує надавати підтримку як населенню, так і підприємствам України, шляхом надання кредитних коштів та забезпечення якісного банківського обслуговування.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація