UA

ОТП Банк презентував інфографіку «5 правил розміщення депозитів»

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ефективного і надійного розміщення коштів на банківських депозитах ОТП Банком розроблено інформаційний матеріал для клієнтів «5 правил розміщення депозитів». Інфографіка у простій і наочній формі ілюструє фактори надійного збереження заощаджень у банку, такі як: репутація власника фінансової установи, критерій відсоткової ставки за депозитом, прозорість умов, гарантування з боку ФГВФО і доступність коштів.

«Цей інформаційний матеріал є виключно просвітницьким, зумовленим самим сьогоденням і покликаним поступово повернути довіру населення до банківських установ. Ми виклали в ньому нашу експертизу і досвід, надавши читачам корисні посилання на авторитетні джерела даних. Як відповідальна фінансова установа, таким чином ми намагаємося скоригувати певні стереотипи і відповісти на питання, які сьогодні хвилюють споживачів фінансових послуг», - відзначив член правління АТ «ОТП Банк» Володимир Мудрий.

Нагадаємо, що відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантуванням вкладів фізосіб від 30 червня 2015 року №145/15 АТ «ОТП Банк» увійшов до переліку 19 банків-агентів Фонду на 2015-2016 роки, через які Фонд буде здійснювати виплату гарантованої суми відшкодування. Таким рішенням Фонду було засвідчено, що ОТП Банк повною мірою відповідає чітким критеріям ефективної і безперебійної діяльності, викладеним у «Положенні про порядок визначення банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Зокрема, ОТП Банк володіє достатніми активами і регіональною мережею, а також сучасними технологіями обслуговування грошових переказів за допомогою внутрішньобанківської платіжної системи. Крім того, за результатом всіх регулятивних і аудиторських перевірок банком була вкотре підтверджена багаторічна історія стабільної і відповідальної фінансової установи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація