UA

ОТП Банк одним із перших іде назустріч фрілансерам

ОТП Банк завжди йде назустріч клієнтам, оперативно забезпечуючи зручний і доступний сервіс. Зокрема, задовольняючи потреби клієнтів у змінюваному регулятивному середовищі, наразі ОТП Банк одним із перших втілює рекомендації НБУ щодо спрощення процедури зарахування доходів фрілансерів. Такий результат, в тому числі, було досягнуто завдяки зустрічі з регіональним директором фріланс-біржи Upwork Катериною Божковою.

«За весь 2014 рік роботу на Upwork отримали понад дев’ятнадцять тисяч українських фрілансерів. У 2015 тільки за перший квартал кількість найнятих фрілансерів становила 6 900 осіб. Я впевнена, що у зв’язку з останніми змінами їх кількість зросте, бо такі нововведення дають можливість працювати з іноземними замовниками і отримувати оплату за роботу у валюті без перешкод», - відзначила пані Божкова.

Нагадаємо, відповідно до листа НБУ №2201012/46746 від 7 липня 2015 року, Національний банк України значно спростив процедуру співпраці українських фрілансерів, які працюють через Інтернет зі своїми іноземними замовниками.

Наразі Upwork займається розробкою детального алгоритму для фрілансерів, який буде вичерпною мірою описувати кожний крок для легалізації доходу від фрілансу і успішної роботи на фріланс-біржі в рамках законодавства України. Документ буде доступний всім фрілансерам, не залежно від того, працює фрілансер на Upwork чи ні.

Зі свого боку, враховуючи роз’яснення, отримані в офіційному листі НБУ, та з метою впровадження спрощеної процедури отримання доходів від проведеної діяльності спеціалістами ІТ-сфери, ОТП Банк погодив можливість використання лише інвойсу, без необхідності підписання договору та акту виконаних робіт. Для зарахування на рахунок ІТ-спеціаліста його доходу від проведеної діяльності відтепер достатньо буде надати в Банк інвойс, форма якого для зручності також була попередньо погоджена.

Даний крок став логічним продовженням роботи ОТП Банку із розробки спеціальної продуктової пропозиції – пакета банківських послуг «IT Professional», наповнення якого формувалось, виходячи з основних потреб та вимог ІТ-фахівців, що вже обслуговуються в ОТП Банку. ОТП Банк планує і далі удосконалювати наповнення та якість сервісу, що пропонується клієнтам.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація