UA

За участі ОТП Банку відбувся інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

8 жовтня 2015 року за ініціативою Закарпатської обласної державної адміністрації в рамках інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» в Ужгороді відбулася зустріч представників дипломатичних установ, торгово-промислових палат, бізнесменів та банкірів країн центрально-східної Європи, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився ОТП Банк.

З метою представлення можливостей Закарпаття для інвесторів до уваги гостей були запропоновані інвестиційні проекти зі створення міні-ТЕЦ, сміттєспалювальних заводів, модернізації кролегосподарства, будівництва льодової арени тощо. Та під час зустрічі учасники мали можливість не лише обговорити питання співробітництва, а й ознайомитися з досвідом успішних підприємців регіону, а також продемонструвати себе мали нагоду і ті закарпатські підприємства з іноземними інвестиціями, які нині успішно працюють в області.

Своєрідною родзинкою форуму стала окрема презентація районів та міст краю, що представили не тільки продукцію, яка виготовляється на їх території, але й стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових інвестиційних проектів.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація