UA

За участі ОТП Банку відбувся інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

8 жовтня 2015 року за ініціативою Закарпатської обласної державної адміністрації в рамках інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» в Ужгороді відбулася зустріч представників дипломатичних установ, торгово-промислових палат, бізнесменів та банкірів країн центрально-східної Європи, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився ОТП Банк.

З метою представлення можливостей Закарпаття для інвесторів до уваги гостей були запропоновані інвестиційні проекти зі створення міні-ТЕЦ, сміттєспалювальних заводів, модернізації кролегосподарства, будівництва льодової арени тощо. Та під час зустрічі учасники мали можливість не лише обговорити питання співробітництва, а й ознайомитися з досвідом успішних підприємців регіону, а також продемонструвати себе мали нагоду і ті закарпатські підприємства з іноземними інвестиціями, які нині успішно працюють в області.

Своєрідною родзинкою форуму стала окрема презентація районів та міст краю, що представили не тільки продукцію, яка виготовляється на їх території, але й стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових інвестиційних проектів.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація