UA

За участі ОТП Банку відбулося відкриття регіонального представництва Національного торгового дому Угорщини

За ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати та за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду минулого тижня в Ужгороді був проведений бізнес-форум «Міжнародні контактні дні», у ході якого відбулося офіційне відкриття та презентація регіонального в м. Ужгороді представництва Національного торгового дому Угорщини.

Займаючи активну позицію учасника суспільно-економічного життя Закарпатського регіону, до участі у події, наряду з представниками бізнес-кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії, долучився і ОТП Банк.

З метою створення орієнтованої на довгострокову перспективу спільної інституційної платформи для надання консультативної допомоги підприємцям та налагодження постійного обміну діловою інформацією проект об’єднав представників різноманітних галузей економіки.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація