UA

Фонд ОТП Облігаційний завершує свою діяльність, продемонструвавши 23,5% середньорічної дохідності

Спеціалізований фонд облігацій «ОТП Облігаційний» завершує свою діяльність. Фонд був створений для інвесторів, що бажають отримати високий рівень дохідності при низькому ризику, а також мати можливість повернути кошти у будь-який момент без втрати дохідності. Стратегія фонду була спрямована на формування портфеля з інструментів з фіксованою дохідністю – державних та банківських облігацій, а також депозитів у надійних банках. З початку своєї діяльності, з серпня 2012 року, така стратегія принесла інвесторам 69,3% дохідності або 23,5% річних.

«Фонд демонстрував дійсно добрі інвестиційні результати, але конкуренція з боку високих депозитних ставок та девальвація гривні, що знизила інтерес клієнтів до гривневих інструментів, призвели до низького рівня активів фонду і ми прийняли рішення закрити фонд, сконцентрувавшись на розвитку інших продуктів. Зокрема, на фонді «ОТП Класичний», що має схожі характеристики – можливість вийти з фонду щодня та необмежений термін діяльності, а також подібну інвестиційну стратегію» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація