UA

Фонд ОТП Облігаційний завершує свою діяльність, продемонструвавши 23,5% середньорічної дохідності

Спеціалізований фонд облігацій «ОТП Облігаційний» завершує свою діяльність. Фонд був створений для інвесторів, що бажають отримати високий рівень дохідності при низькому ризику, а також мати можливість повернути кошти у будь-який момент без втрати дохідності. Стратегія фонду була спрямована на формування портфеля з інструментів з фіксованою дохідністю – державних та банківських облігацій, а також депозитів у надійних банках. З початку своєї діяльності, з серпня 2012 року, така стратегія принесла інвесторам 69,3% дохідності або 23,5% річних.

«Фонд демонстрував дійсно добрі інвестиційні результати, але конкуренція з боку високих депозитних ставок та девальвація гривні, що знизила інтерес клієнтів до гривневих інструментів, призвели до низького рівня активів фонду і ми прийняли рішення закрити фонд, сконцентрувавшись на розвитку інших продуктів. Зокрема, на фонді «ОТП Класичний», що має схожі характеристики – можливість вийти з фонду щодня та необмежений термін діяльності, а також подібну інвестиційну стратегію» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація