UA

Компанія «ОТП Капітал» отримала золото рейтингу та почесне звання «Лідера галузі 2015»

За підсумками загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України, проведеного Національним бізнес-рейтингом, компанія з управління активами «ОТП Капітал» здобула золото рейтингу та була відзначена званням «Лідер галузі 2015» в категорії «Управління фондами».

«Лідер галузі» – це масштабна рейтингова програма в Україні, спрямована на визначення успішних та ефективних підприємств, які роблять вагомий внесок в розвиток галузі та формують майбутнє країни. Це об’єктивна та незалежна експертна оцінка, що формується на підставі даних офіційної статистики 100 000 підприємств. Процедура оцінки підприємств передбачає врахування чотирьох критеріїв: масштаб діяльності та платоспроможності, ефективність використання ресурсів, соціальна відповідальність та інвестиційна привабливість підприємства. Основною метою проведення такого економічного аналізу є заохочення кращих підприємств і привернення уваги світової ділової спільноти до українського бізнесу.

«Ця відзнака – достойна нагорода за нашу відданість і наполегливість у роботі. Професіональна команда, досвід управління активами та стабільні інвестиційні результати є запорукою нашого успіху, а дана нагорода – підтвердженням цього», – говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація