UA

Тамаш Хак-Ковач увійшов до ТОП-10 найкращих банкірів 2015 року

Тамаш Хак-Ковач увійшов до ТОП-10 найкращих банкірів 2015 року

За підсумками рейтингу UKRAINIAN BANKER AWARDS, складеного порталом delo.ua, Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», увійшов до десятки кращих банкірів за підсумками 2015 року.

Переможці рейтингу визначалися шляхом загального голосування читачів порталу delo.ua з урахуванням результатів репутаційного рейтингу дослідницької компанії NOKs fishes на основі експертних оцінок ключових стейкхолдерів. За допомогою онлайн-голосування на сайті та спеціального опитування респонденти мали можливість вказати, хто саме володіє бездоганною репутацією і відповідає високій оцінці як успішний, авторитетний банкір.

«Будучи впевненими у тому, що саме довіра лежить в основі всіх репутаційних оцінок: як самих фінансових установ, так і їх керівників, ми в ОТП Банку просто продовжуємо виконувати наші зобов'язання. І така висока оцінка підкреслює наші успіхи в цьому напрямку», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Голова правління ОТП Банку неодноразово отримував високі оцінки від експертів і колег. Так, Тамаш Хак-Ковач став переможцем у номінації «Експерт в управлінні репутацією компанії» за версією журналу «Компаньйон». У щорічному рейтингу «50 провідних банків України» Тамаш Хак-Ковач посів 9-е місце в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку». Також, за підсумками 16-го щорічного «Фінансового рейтингу», що складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, став третім у номінації «Банкір року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація