UA

OTP Bank купує підрозділ AXA Банку в Угорщині

Угорський OTP Bank Plc. і AXA Bank Europe SA підписали угоду про купівлю підрозділу AXA Банку в Угорщині. За умовами угоди під управління OTP Bank переходять роздрібний і корпоративний кредитні та депозитні портфелі разом зі штатом співробітників AXA Банку.

Рішення про покупку портфеля AXA Банку є логічним кроком найбільшого угорського банку, лідера фінансового сектора цієї країни із часткою ринку більше 25%, в напрямку постійного пошуку можливостей нарощування обсягів кредитування на угорському ринку.

Орієнтований на обслуговування клієнтів роздрібного сегменту, АХА Банк пропонує інноваційні ощадні онлайн-рішення, а також є активним учасником ринку іпотечного кредитування. Таким чином, після завершення процедури купівлі іпотечний портфель OTP Bank збільшиться майже на 25%.

"Відповідно до стратегії збільшення ринкової частки в ряді країн присутності Групи, включаючи Угорщину, ми досліджуємо різні можливості. Придбання даного портфеля є важливим кроком для подальшої діяльності на угорському ринку. Ми впевнені, що клієнти АХА банку знайдуть для себе оптимальні рішення серед широкого спектру фінансових послуг, пропонованих ОТП Банком", - сказав Ласло Вольф, заступник генерального директора OTP Bank Plc.

Процес інтеграції завершиться по мірі отримання всіх необхідних погоджень контролюючих органів.

Сторони домовилися про нерозголошення фінансових деталей угоди.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація