UA

ОТП Банк отримав нагороду Euromoney Private Banking Survey

За результатами щорічного дослідження Private Banking & Wealth Management Survey 2016, проведеного авторитетним міжнародним фінансовим виданням Euromoney, ОТП Банк названий кращим по роботі з сім'ями HNWI в Україні.

Крім лідерства в області роботи з сім'ями HNWI, в рамках дослідження ОТП Банк був високо відзначений учасниками ринку в ряді інших номінацій - управління великим приватним капіталом, управління активами, інвестиційний банкінг, аналітика і управління інвестиціями, інноваційні технології. Таким чином, сукупна оцінка всіх категорій дозволила підтвердити впевнені лідерські позиції банку на ринку провайдерів послуг Private Banking & Wealth Management в Україні.

«Запорукою нашого успіху є комплексний підхід до розвитку цього напрямку. ОТП банк розвиває послуги для заможних клієнтів України з 2008 року. Ми намагаємося об'єднати консервативний підхід в управлінні фінансами з актуальними рішеннями нових завдань. Розширюючи спектр послуг для клієнтів та членів їх сім'ї, ми невпинно підвищуємо якість сервісу», - зазначила Олена Колосветова, керівник напрямків Private & Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, Private Banking ОТП Банку неодноразово отримував визнання високого рівня послуг безлічі авторитетних видань (The Banker, World Finance, Ukrainian Banker Awards і інші), а також був удостоєний таких високих нагород, як Best Wealth Management Provider і Luxury Lifestyle Award.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація