UA

ОТП Банк розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «АВАНТ-БАНК»

Відповідно до підписаного Договору між АТ «ОТП Банк» та ПАТ «АВАНТ-БАНК», починаючи з 2.03.2016 року, ОТП Банк взяв на себе зобов'язання здійснювати повернення грошових коштів у рамках гарантованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб сум вкладів, залучених ПАТ «АВАНТ-БАНК». Виплати проводяться вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: м. Київ, Київська, Миколаївська або Одеська область.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно по телефону звернутися до Інформаційного центру ОТП Банку та погодити призначення зустрічі у відділенні. Запис на зустріч здійснюється в робочі дні з 09:00 до 18:00 за телефоном (044) 490-05-82.

Для отримання коштів під час призначеної зустрічі у відділенні ОТП Банку необхідно пред'явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям попередньо необхідно надати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном ПАТ «АВАНТ-БАНК»: (044) 364-34-34, 0 800 21-34-34 (безкоштовно в межах України).

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10, 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація