UA

За участі ОТП Банку відбулася зустріч «Міжнародні контактні дні - 2016»

За ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в Ужгороді відбувся бізнес-форум «Міжнародні контактні дні - 2016», що став майданчиком для зустрічі представників бізнес-кіл країн-партнерів, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився і ОТП Банк.

Традиційно, формат бізнесового зібрання орієнтований на потреби суб'єктів малого й середнього бізнесу галузей, що так чи інакше мають відношення до функціонування сільгоспвиробництва.

Відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Словаччини, Угорщини, Австрії та Чехії їх представники мали змогу не лише обговорити питання співробітництва в аграрній галузі, але й провести індивідуальні переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, в тому числі інноваційно-інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, що становили взаємний інтерес для сторін.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому, а також повідомив про пропоновані ОТП Банком юридичним особам, в тому числі компаніям, чия бізнес діяльність безпосередньо пов’язана з аграрним сектором, форми підтримки - фінансування,  розрахунково-касове обслуговування, а також лізинг. 

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація