UA

За участі ОТП Банку відбулася зустріч «Міжнародні контактні дні - 2016»

За ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в Ужгороді відбувся бізнес-форум «Міжнародні контактні дні - 2016», що став майданчиком для зустрічі представників бізнес-кіл країн-партнерів, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився і ОТП Банк.

Традиційно, формат бізнесового зібрання орієнтований на потреби суб'єктів малого й середнього бізнесу галузей, що так чи інакше мають відношення до функціонування сільгоспвиробництва.

Відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Словаччини, Угорщини, Австрії та Чехії їх представники мали змогу не лише обговорити питання співробітництва в аграрній галузі, але й провести індивідуальні переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, в тому числі інноваційно-інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, що становили взаємний інтерес для сторін.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому, а також повідомив про пропоновані ОТП Банком юридичним особам, в тому числі компаніям, чия бізнес діяльність безпосередньо пов’язана з аграрним сектором, форми підтримки - фінансування,  розрахунково-касове обслуговування, а також лізинг. 

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація