UA

Колектив ОТП Банку об’єднав зусилля для підтримки дітей з вадами зору

Використовуючи всі доступні форми і методи надання і залучення благодійної допомоги в рамках реалізації концепції соціально відповідального бізнесу, трудовий колектив ОТП Банку здійснив візит в школу-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

Під час візиту вихованці продемонстрували співробітникам банку свої творчі вироби, а також підготували невеличкий концерт. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями трудового колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі, і передані дітям разом із теплотою і турботою.

Сповідуючи філософію соціальної відповідальності бізнесу, АТ «ОТП Банк» займає активну громадську позицію, сприяючи вирішенню гострих соціальних проблем і реагуючи на його потреби. В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Серед таких соціальних ініціатив банку – збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, а також спільні акції з Міжнародною громадською організацією «Дерматологи-дітям» і центром «Дебра - Україна» зі збору коштів для лікування дітей-метеликів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація