UA

Колектив ОТП Банку об’єднав зусилля для підтримки дітей з вадами зору

Використовуючи всі доступні форми і методи надання і залучення благодійної допомоги в рамках реалізації концепції соціально відповідального бізнесу, трудовий колектив ОТП Банку здійснив візит в школу-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

Під час візиту вихованці продемонстрували співробітникам банку свої творчі вироби, а також підготували невеличкий концерт. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями трудового колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі, і передані дітям разом із теплотою і турботою.

Сповідуючи філософію соціальної відповідальності бізнесу, АТ «ОТП Банк» займає активну громадську позицію, сприяючи вирішенню гострих соціальних проблем і реагуючи на його потреби. В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Серед таких соціальних ініціатив банку – збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, а також спільні акції з Міжнародною громадською організацією «Дерматологи-дітям» і центром «Дебра - Україна» зі збору коштів для лікування дітей-метеликів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація