UA

ОТП Банк пропонує сервіс миттєвого поповнення карток в касах банку

В рамках безперервного розвитку каналів обслуговування і розширення їх функціоналу ОТП Банк впроваджує послугу грошових переказів на банківські картки, що передбачає можливість миттєвого і безпечного зарахування готівкових коштів на картки платіжних систем VISA і MasterCard, емітовані українськими банками, в касах ОТП Банку.

Послуга реалізована на базі сервісу грошових переказів Monego від компанії iPay.ua за технологіями міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa.

Основними перевагами даної послуги є:

  • простота – необхідним реквізитом для здійснення переказу коштів на картку будь-якого українського банку є лише номер картки одержувача (16 цифр);
  • швидкість – час зарахування коштів на картку одержувача складає близько двох хвилин;
  • зручність – діапазон суми поповнення становить 10 - 50 000 грн (максимальна сума переказу на одну картку протягом місяця - 250 000 грн);
  • доступність – комісія за поповнення будь-якої картки становить 1,5% від суми переказу + 5 гривень;
  • надійність – послуга доступна у всій мережі відділень банку незалежно від фактичного місцезнаходження власника картки.

Для зарахування готівкових коштів на картку необхідно звернутися в касу будь-якого з мережі відділень ОТП Банку.

Нагадаємо, раніше ОТП Банк спільно з компанією iPay.ua реалізував сервіс онлайн Р2Р розрахунків, що надає клієнтам можливість швидкого, зручного і безпечного переказу коштів з картки на картку на сайті ОТП Банку, а також сервіс оплати рахунків за реквізитами, який дозволяє оплатити послуги або товари, за наявності лише банківських реквізитів постачальника, здійснювати податкові та інші платежі до бюджету, розраховуватися за платні послуги державних і муніципальних підприємств.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті ОТП Банку або зателефонувавши до Довідкового центру за номером (044) 490-05-00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація