UA

ОТП Банк передав комп'ютерне обладнання для дитячих будинків БФ «Благомай»

В рамках реалізації програми довгострокового співробітництва з Благодійним фондом «Благомай» з використанням усіх напрацьованих в банку форм і методів надання і залучення благодійної допомоги, ОТП Банк передав в подальше розпорядження фонду обладнання для комп'ютерних класів у підопічних дитячих будинках.

Так, 10 комплектів комп'ютерного обладнання були розподілені між 4 дитячими будинками - 4 комп'ютера ндоправлені в село Кривошиїнці Київської області в дитячий будинок «Надія», 1 - в центр для переселенців дітей із зони АТО в смт Коцюбинське Київської області, 3 - в Дитячий будинок сімейного типу сім'ї Іщук в Києві і 2 - в Дитячий будинок сім'ї Федоряк в місто Узин Київської області.

Концепція довгострокового співробітництва ОТП Банку з Благодійним фондом «Благомай» передбачає участь в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Серед таких соціальних ініціатив банку - щорічний збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, організація екскурсій для вихованців підопічних дитячих будинків у відділення банку, проведення благодійних аукціонів «Благо творіння» з виставкою-продажем картин у відділеннях банку і т.ін.

Відзначимо, що ОТП Банк має великий досвід в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Так, спільно з благодійною організацією«СОС Дитячі Містечка Україна» реалізований проект «Кожна копійка дарує надію!», В рамках якого проведено збір коштів на користь програми соціального розвитку для дітей, позбавлених або під загрозою втрати батьківської опіки, а спільні акції з Міжнародною громадською організацією «Дерматологи-дітям» і Центром «Дебра - Україна» дозволили зібрати кошти для лікування дітей-метеликів. Також, колектив ОТП Банку часто об'єднує зусилля і у допомозі вихованцям інших організацій. З останніх таких ініціатив - візит в школу-інтернат №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з проблемами зору. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі і передані дітям разом з теплотою і турботою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація