UA

ОТП Банк передав комп'ютерне обладнання для дитячих будинків БФ «Благомай»

В рамках реалізації програми довгострокового співробітництва з Благодійним фондом «Благомай» з використанням усіх напрацьованих в банку форм і методів надання і залучення благодійної допомоги, ОТП Банк передав в подальше розпорядження фонду обладнання для комп'ютерних класів у підопічних дитячих будинках.

Так, 10 комплектів комп'ютерного обладнання були розподілені між 4 дитячими будинками - 4 комп'ютера ндоправлені в село Кривошиїнці Київської області в дитячий будинок «Надія», 1 - в центр для переселенців дітей із зони АТО в смт Коцюбинське Київської області, 3 - в Дитячий будинок сімейного типу сім'ї Іщук в Києві і 2 - в Дитячий будинок сім'ї Федоряк в місто Узин Київської області.

Концепція довгострокового співробітництва ОТП Банку з Благодійним фондом «Благомай» передбачає участь в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Серед таких соціальних ініціатив банку - щорічний збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, організація екскурсій для вихованців підопічних дитячих будинків у відділення банку, проведення благодійних аукціонів «Благо творіння» з виставкою-продажем картин у відділеннях банку і т.ін.

Відзначимо, що ОТП Банк має великий досвід в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Так, спільно з благодійною організацією«СОС Дитячі Містечка Україна» реалізований проект «Кожна копійка дарує надію!», В рамках якого проведено збір коштів на користь програми соціального розвитку для дітей, позбавлених або під загрозою втрати батьківської опіки, а спільні акції з Міжнародною громадською організацією «Дерматологи-дітям» і Центром «Дебра - Україна» дозволили зібрати кошти для лікування дітей-метеликів. Також, колектив ОТП Банку часто об'єднує зусилля і у допомозі вихованцям інших організацій. З останніх таких ініціатив - візит в школу-інтернат №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з проблемами зору. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі і передані дітям разом з теплотою і турботою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація