UA

Новий інтернет-банкінг ОТП Банку доступний у мобільному додатку OTP Smart

З метою розширення можливостей та підвищення зручності для користувачів інтернет-банкінгу ОТП Банк впроваджує мобільний додаток OTP Smart, за допомогою якого клієнти отримають можливість користуватися послугою дистанційного банкінгу та отримувати додаткову інформацію в режимі 24/7.

Додаток доступний для завантаження з мобільних телефонів на базі Android у магазині додатків Google Play, при цьому технічною вимогою до мобільного пристрою є платформа Android версій 4.0.3 +, а також iOS - на AppStore для пристроїв з платформою iOS версій 8.0 +. Мобільний додаток OTP Smart доступний 3 мовами - українською, російською і англійською, та співпадає з мовою телефону.

Окрім нового адаптивного дизайну інтерфейсу, додаток надає засоби для дистанційного управління власними фінансами користувачам послуги OTP Smart, зокрема:

  • контроль залишків і руху коштів за всіма рахунками та продуктами;
  • перегляд деталей рахунків, реквізитів, формування виписок;
  • перекази: в межах своїх рахунків, в межах ОТП Банку, в межах України;
  • миттєві перекази 24/7 між картковими рахунками ОТП Банку (в тому числі, у позаопераційний час);
  • поповнення і зняття коштів з ощадних вкладів, поповнення депозитів з правом поповнення;
  • погашення заставних і беззаставних кредитів;
  • сплата рахунків мобільних операторів, поповнення ігрових аккаунтів та ін.

«Зважаючи на те, що наразі Україна знаходиться на початку шляху масового проникнення інтернету та подальшої діджиталізації, розробка мобільного додатку до нової системи онлайн-банкінгу є свідченням нашого прагнення сприяти цьому процесу та задовольняти потребу сучасних клієнтів у безперешкодному доступі та незалежності в управлінні власними фінансовими потоками. Ми доклали всіх зусиль, аби забезпечити при цьому максимальну зручність та функціональність для користувачів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

У подальших планах ОТП Банку покращення функціоналу мобільних додатків і розширення можливостей та удосконалення системи OTP Smart.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефонами (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація