UA

«Ми бачимо значний потенціал ринку Private Banking в Україні», - керівник напрямків Private & Premium Banking ОТП Банку Олена Колосветова

Олена Колосветова

Згідно з результатами дослідження ринку послуг Private Banking в Україні, проведеного компанією EY за участі лідерів ринку в цьому сегменті, в тому числі ОТП Банку, кількість активних заможних клієнтів банків в 2015 році зросла на 18%, а дохід банків від наданих ним послуг - на 38%.

«Результати дослідження за підсумками 2012 року свідчили, що 50% заможних клієнтів не були охоплені банківськими послугами. Зараз цей показник знизився до 33%. Це означає, що ринок розвивається», - прокоментувала ситуацію керівник напрямків Private & Premium Banking ОТП Банку.

При цьому Олена Колосветова зазначила, що завдяки консолідації ринку, збільшенню кількості клієнтів, а також обсягу коштів цих клієнтів, розвитку ринку Private Banking не характерні загальні тренди банківського ринку України.

Основними можливостями для подальшого розвитку ринку послуг для заможних клієнтів в перспективі 2016-2017 рр. на думку учасників ринку є зняття валютних обмежень, збільшення кількості клієнтів за рахунок скорочення кількості банків в країні і відновлення роботи з фондовими ринками.

«Керуючись високими стандартами приватного банківського обслуговування нашого материнського банку – найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc, а також використовуючи всі переваги Групи ОТП в Україні, ми намагаємося надавати нашим клієнтам найбільш оптимальні рішення. Ми розраховуємо на подальше збільшення кількості заможних клієнтів в Україні та клієнтів Private Banking в ОТП Банку», - зазначила Олена Колосветова, керівник напрямків Private & Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитися на сайті EY.

Детальніше про послуги Private Banking можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація