UA

«Ми бачимо значний потенціал ринку Private Banking в Україні», - керівник напрямків Private & Premium Banking ОТП Банку Олена Колосветова

Олена Колосветова

Згідно з результатами дослідження ринку послуг Private Banking в Україні, проведеного компанією EY за участі лідерів ринку в цьому сегменті, в тому числі ОТП Банку, кількість активних заможних клієнтів банків в 2015 році зросла на 18%, а дохід банків від наданих ним послуг - на 38%.

«Результати дослідження за підсумками 2012 року свідчили, що 50% заможних клієнтів не були охоплені банківськими послугами. Зараз цей показник знизився до 33%. Це означає, що ринок розвивається», - прокоментувала ситуацію керівник напрямків Private & Premium Banking ОТП Банку.

При цьому Олена Колосветова зазначила, що завдяки консолідації ринку, збільшенню кількості клієнтів, а також обсягу коштів цих клієнтів, розвитку ринку Private Banking не характерні загальні тренди банківського ринку України.

Основними можливостями для подальшого розвитку ринку послуг для заможних клієнтів в перспективі 2016-2017 рр. на думку учасників ринку є зняття валютних обмежень, збільшення кількості клієнтів за рахунок скорочення кількості банків в країні і відновлення роботи з фондовими ринками.

«Керуючись високими стандартами приватного банківського обслуговування нашого материнського банку – найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc, а також використовуючи всі переваги Групи ОТП в Україні, ми намагаємося надавати нашим клієнтам найбільш оптимальні рішення. Ми розраховуємо на подальше збільшення кількості заможних клієнтів в Україні та клієнтів Private Banking в ОТП Банку», - зазначила Олена Колосветова, керівник напрямків Private & Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитися на сайті EY.

Детальніше про послуги Private Banking можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація