UA

ОТП Банк представляє унікальну ко-бренд картку OTP Tickets Travel Card

Спеціально для клієнтів, які хоча б раз на рік подорожують Україною або за кордон в особистих або робочих цілях, ОТП Банк спільно з онлайн тревел-агентством Tickets.UA розробив картку, яка поєднує в собі банківський сервіс найвищої якості та привілеї учасника програми лояльності Tickets. UA.

Нова ко-бренд картка OTP Tickets Travel Card – це платіжна картка рівня Visa Platinum з технологією безконтактних платежів Pay Wave і чіпом, що забезпечує високий рівень її захисту. Вона дозволяє комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, а також покупку квитків в кіно на сайті Tickets.UA.


Платіжна картка OTP Tickets Travel Card

Прозора програма лояльності передбачає нарахування на бонусний рахунок від 1% до 3% від суми розрахунків карткою в торговельно-сервісній мережі та в мережі інтернет. На етапі старту проекту - в квітні-травні 2016 року – гарантований бонус становить 1%, при розрахунках на всіх АЗС - 2% і 3% при розрахунках на сайті Tickets.UA. Таким чином, кожні 100 гривень покупки надають власникам картки від 1 до 3 бонусів на покупку квитків на сайті Tickets.UA з розрахунку 1 бонус =1 гривня.

Також картка відкриває перед подорожуючими додаткові переваги і сервіси: безкоштовне надання її власникам довідки про стан рахунку для виїзду за кордон, можливість безкоштовного зняття готівки за кордоном, безкоштовне користування системою інтернет-банкінгу OTP Smart, а також відкриття кредитної лінії на вигідних умовах.

«Ми довго працювали над створенням платіжної картки, яка б стала незамінною для кожного мандрівника. Завдяки співпраці з лідером ринку - компанією Tickets UA, ми раді представити спільну програму лояльності для активних і цілеспрямованих, для тих, хто подорожує Україною і за кордон, для тих, хто цінує комфорт і статус, для тих, хто обирає банківський сервіс найвищої якості і сучасні технології, для тих, хто береже свій час і ресурси», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Ко-бренд картку OTP Tickets Travel Card можна оформити в усіх відділеннях ОТП Банку або замовити картку онлайн, заповнивши заявку на сайті ОТП Банку або Tickets.ua.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі для клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку за телефонами (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово) або e-mail: info@otpbank.com.ua.


Про компанію Tickets.UA


TICKETS.UA – лідер серед онлайн-тревел агентств України. Компанія пропонує повний спектр тревел-послуг: авіа-, жд- та автобусні квитки, бронювання готелів, оформлення страхових полісів, квитки на заходи і в кіно. Також Tickets.UA пропонує широкий спектр рішень для субагентов і розвитку їхнього бізнесу. Детальніше на tickets.ua.

Контакти для преси: Марія Ляхова m.liakhova@ticketstravelnetwork.com.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація