UA

ОТП Банк виступив партнером Програми фінансування енергоефективності ЄБРР

З метою підвищення енергоефективності одного з найбільших в Європі житлового сектора, з ініціативи Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і за підтримки Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології (E5P), Європейського Союзу, а також Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (Sida) в Україні стартувала Програма фінансування енергоефективності IQ energy, до якої в якості банку-партнера приєднався ОТП Банк.

Програма фінансування енергоефективності в житловому секторі України в обсязі 75 млн євро передбачає структурний підхід до проблеми раціонального використання енергоресурсів - від енергоаудиту та консультацій з модернізації систем енергопостачання до фінансування таких змін засобами кредитів в мережі ОТП Банку.

Позичальники, які відповідають критеріям участі в програмі, зможуть отримати кредити на реалізацію широкого спектру заходів енергоефективності, зокрема, термоізоляцію стін, дахів і підлог перших поверхів; установку сучасних енергоефективних вікон, газових котлів та котлів на біомасі; модернізацію систем теплопостачання; установку сонячних систем опалення та багато інших заходів.

«ОТП Банк став одним з перших партнерів ЄБРР і Е5Р в програмі по фінансуванню інвестицій в енергозберігаючі технології. Це підтверджує нашу прихильність принципу розвитку з надання найбільш затребуваних і доступних клієнтам послуг. Саме інвестиції в енергоефективні системи опалення, збереження тепла і обігріву води є найбільш раціональними і принесуть фінансову вигоду для кожного домогосподарства», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Так, за умови дотримання критеріїв Програми позичальники-фізособи зможуть компенсувати 15-20%, а позичальники-ОСББ - 25-35% інвестицій в рекомендовані технології і матеріали. Перш за все, це дозволить скоротити витрати для окремих домогосподарств, а в кінцевому підсумку - звести до мінімуму загальну залежність країни від імпорту енергоносіїв.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті IQ energy.

Детальніше про послуги банку можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація