UA

ОТП Банк підбиває підсумки першого кварталу 2016 року

Завдяки послідовній реалізації комплексу заходів з нейтралізації наслідків економічного спаду і загальної соціально-політичної напруги за підсумками першого кварталу 2016 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 327,3 млн грн.

Перш за все, в 1-му кварталі 2016 року ОТП Банк продовжував вести прибуткову операційну діяльність. Чистий процентний дохід АТ «ОТП Банк» в звітному періоді склав 779,1 млн грн, що на 38,4 млн грн більше результату роком раніше (740,7 млн грн). Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 174,2 млн грн, на 42,5 млн грн поліпшивши результат аналогічного періоду минулого року.

В умовах підвищених системних ризиків на банківському ринку ОТП Банк послідовно дотримувався виваженої кредитно-фінансової політики, спрямованої на збереження балансу активів і зобов'язань, а також високих показників капіталізації.

Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2016 року склали 22,7 млрд грн.

За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в 1-му кварталі зафіксовано незначний приріст на 463 млн грн до 18,8 млрд грн. Зокрема, по залишках на рахунках фізичних осіб зафіксовано приріст на 571 млн грн до 9,3 млрд грн; обсяг коштів юридичних осіб склав 9,5 млрд грн.

За результатами першого кварталу загальний кредитний портфель ОТП Банку збільшився на 1,5 млрд грн до 27,2 млрд грн, більше ніж на 3 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду минулого року (24 млрд грн). Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб за звітний квартал збільшився на 1,3 млрд грн і сягнув 16,8 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, склав 10,5 млрд грн, продемонструвавши приріст на 145 млн грн в порівнянні з попереднім кварталом.

«Не дивлячись на те, що банківський бізнес - це ставка на макроекономіку, результати першого кварталу красномовно свідчать про те, наскільки міцну основу може бути створено для бізнесу, аби протистояти макроекономічним тенденціям. Отримавши ясний знак довіри з боку акціонера, яким можуть заручиться далеко не всі учасники ринку, зі свого боку ми доклали всіх зусиль, щоб стабілізувати співвідношення витрат і доходів, а також зміцнити довіру наших клієнтів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Регулятивний капітал Банку на кінець 1-ого кварталу склав 1,75 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник поточної ліквідності Банку склав 64,43%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація