UA

ОТП Банк підбиває підсумки першого кварталу 2016 року

Завдяки послідовній реалізації комплексу заходів з нейтралізації наслідків економічного спаду і загальної соціально-політичної напруги за підсумками першого кварталу 2016 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 327,3 млн грн.

Перш за все, в 1-му кварталі 2016 року ОТП Банк продовжував вести прибуткову операційну діяльність. Чистий процентний дохід АТ «ОТП Банк» в звітному періоді склав 779,1 млн грн, що на 38,4 млн грн більше результату роком раніше (740,7 млн грн). Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 174,2 млн грн, на 42,5 млн грн поліпшивши результат аналогічного періоду минулого року.

В умовах підвищених системних ризиків на банківському ринку ОТП Банк послідовно дотримувався виваженої кредитно-фінансової політики, спрямованої на збереження балансу активів і зобов'язань, а також високих показників капіталізації.

Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2016 року склали 22,7 млрд грн.

За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в 1-му кварталі зафіксовано незначний приріст на 463 млн грн до 18,8 млрд грн. Зокрема, по залишках на рахунках фізичних осіб зафіксовано приріст на 571 млн грн до 9,3 млрд грн; обсяг коштів юридичних осіб склав 9,5 млрд грн.

За результатами першого кварталу загальний кредитний портфель ОТП Банку збільшився на 1,5 млрд грн до 27,2 млрд грн, більше ніж на 3 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду минулого року (24 млрд грн). Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб за звітний квартал збільшився на 1,3 млрд грн і сягнув 16,8 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, склав 10,5 млрд грн, продемонструвавши приріст на 145 млн грн в порівнянні з попереднім кварталом.

«Не дивлячись на те, що банківський бізнес - це ставка на макроекономіку, результати першого кварталу красномовно свідчать про те, наскільки міцну основу може бути створено для бізнесу, аби протистояти макроекономічним тенденціям. Отримавши ясний знак довіри з боку акціонера, яким можуть заручиться далеко не всі учасники ринку, зі свого боку ми доклали всіх зусиль, щоб стабілізувати співвідношення витрат і доходів, а також зміцнити довіру наших клієнтів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Регулятивний капітал Банку на кінець 1-ого кварталу склав 1,75 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник поточної ліквідності Банку склав 64,43%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація