UA

OTP Smart пропонує користувачам нові можливості

Активно розвиваючи функціонал нової системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart з метою розширення можливостей користувачів самостійно управляти власними фінансовими потоками, ОТП Банк нарощує перелік доступних користувачам опцій. Відтепер у розділі «Оплата послуг» доступна можливість оплати комунальних послуг.

Таким чином, на поточному етапі впровадження системи OTP Smart, окрім комунальних платежів, до послуг користувачів такі опції як відкриття депозитів онлайн та оплата послуг, зокрема, поповнення рахунків мобільних операторів, ігрових аккаунтів, а також поповнення балансів рахунків провайдерів інтернету та телебачення.

Нагадаємо, задля прискорення швидкості проведення банківських операцій та надання клієнтам більшої незалежності від режиму роботи банку і людського фактора наприкінці минулого року ОТП Банк впровадив нову систему інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Окрім нового адаптивного дизайну інтерфейсу, який користувачі можуть оцінити вже на поточному етапі, проект передбачає поступову реалізацію таких додаткових сервісів, як розширення спектру банківських продуктів, доступних до відкриття онлайн, розвиток функціоналу оплати комунальних послуг та спрощення ергономіки системи.

Активно розвиваючи альтернативні канали обслуговування, ОТП Банк паралельно нарощує і можливості підтримки клієнтів. Так, з метою надання клієнтам інформації в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація