UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-10 найнадійніших банків

За результатами «Рейтингу банків - 2016», проведеного виданням «Гроші» за підсумками першого кварталу 2016 року, ОТП Банк продемонстрував впевнені лідерські позиції і став шостим серед великих і найбільших українських банків.

Методика підрахунку підсумкового бала і відповідно позиції в рейтингу, окрім статистичних даних НБУ за підсумками роботи банків за перший квартал 2016 року, а також результатів докапіталізації і залучення рефінансування або стабілізаційних кредитів НБУ, враховує такі найважливіші ознаки та фактори, як рівень депозитних ставок і репутацію акціонерів, що також свідчить про надійність банку. Картину доповнили якісні оцінки безперебійності платежів.

Так, підтримка з боку акціонера – найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc. традиційно дозволила ОТП Банку посісти високу позицію в рейтингу, а поміркована політика депозитних ставок і відсутність скарг на виплати закріпили цей результат.

Нагадаємо, в грудні ОТП Банк завершив процес докапіталізації на суму 2,518 млрд грн – як за рахунок конвертації субординованого боргу, отриманого від материнської компанії, так і за рахунок інших кредитів, отриманих від материнської компанії. Цьому передувало збільшення капіталу шляхом конвертації субборгу в капітал банку за рахунок додаткової емісії акцій і премії, авторизованої акціонером, на суму близько 1,2 млрд гривень в першому кварталі і погашення субординованого кредиту міжнародних інститутів на суму 65 млн дол США в другому кварталі.

Завдяки послідовній реалізації комплексу заходів з нейтралізації наслідків економічного спаду і загальної соціально-політичної напруги вже за підсумками першого кварталу 2016 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 327,3 млн грн.

За різними методиками оцінки надійності ОТП Банк займає міцні позиції в групі лідерів. Так, в недавньому часі ОТП Банк увійшов в десятку «Рейтингу життєздатності українських банків» за версією видання «Forbes Україна»; став переможцем 17-го щорічного «Фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» у номінації «Найпрофесійніший банк»; посів 11-е місце в IV комплексному щорічному рейтингу «50 провідних банків України» за версією компанії «Фінансовий клуб», а також інші нагороди.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація