UA

ОТП Банк запроваджує сервіс 3D Secure

Прагнучи забезпечити максимальну безпеку клієнтів при розрахунках за допомогою платіжних карт в мережі Інтернет, ОТП Банк запроваджує технологію безпечних платежів 3D Secure.

3D Secure – це сучасна технологія, розроблена для забезпечення безпеки платежів за допомогою платіжних карток в мережі Інтернет, що дозволяє ідентифікувати держателя картки, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства по ній. Підвищення безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається за рахунок проведення додаткової аутентифікації держателя платіжної картки за допомогою одноразового пароля. В ході операції банк автоматично направляє одноразовий пароль клієнту в SMS-повідомленні на номер мобільного телефону власника картки.


Основними перевагами технології 3D Secure є:

  • гарантована безпека – платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки власнику картки, діє протягом короткого проміжку часу і тільки для однієї операції;
  • простота – послуга надається автоматично і безкоштовно всім клієнтам, у яких до картки підключений сервіс SMS-банкінгу;
  • зручність – одноразовий пароль направляється щоразу при здійсненні операції, звільняючи клієнта від необхідності запам'ятовувати його.

Піклуючись про своїх клієнтів і прагнучи надати якомога більше інформації щодо безпечного використання карток, банком розроблені базові принципи захисту персональної інформації та огляд сучасних систем захисту даних.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 459-05-26, (044) 290-92-36 або e-mail info@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація