UA

ОТП Банк запроваджує сервіс 3D Secure

Прагнучи забезпечити максимальну безпеку клієнтів при розрахунках за допомогою платіжних карт в мережі Інтернет, ОТП Банк запроваджує технологію безпечних платежів 3D Secure.

3D Secure – це сучасна технологія, розроблена для забезпечення безпеки платежів за допомогою платіжних карток в мережі Інтернет, що дозволяє ідентифікувати держателя картки, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства по ній. Підвищення безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається за рахунок проведення додаткової аутентифікації держателя платіжної картки за допомогою одноразового пароля. В ході операції банк автоматично направляє одноразовий пароль клієнту в SMS-повідомленні на номер мобільного телефону власника картки.


Основними перевагами технології 3D Secure є:

  • гарантована безпека – платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки власнику картки, діє протягом короткого проміжку часу і тільки для однієї операції;
  • простота – послуга надається автоматично і безкоштовно всім клієнтам, у яких до картки підключений сервіс SMS-банкінгу;
  • зручність – одноразовий пароль направляється щоразу при здійсненні операції, звільняючи клієнта від необхідності запам'ятовувати його.

Піклуючись про своїх клієнтів і прагнучи надати якомога більше інформації щодо безпечного використання карток, банком розроблені базові принципи захисту персональної інформації та огляд сучасних систем захисту даних.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 459-05-26, (044) 290-92-36 або e-mail info@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація