UA

ОТП Банк названий Драйвером споживання

За підсумками щорічного «Фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС», в рамках якого вже в 19-ий раз виділені кращі учасники фінансового сектора країни, ОТП Банк став переможцем у номінації «Драйвер споживання».

На думку організаторів рейтингу, драйвер споживання - це лідер у сфері споживчого кредитування, так як саме цей сегмент є найперспективнішим в період поступового виходу з кризи. А на думку експертного журі рейтингу, перемога в цій номінації належить ОТП Банку, який не припиняв кредитувати громадян навіть у найскладніші часи.

Відзначимо, на фоні значного скорочення банківського кредитування в 2015 році ОТП Банк залишався одним з найактивніших гравців ринку споживчого кредитування. За 2015 рік банк видав населенню споживчих кредитів більш ніж на 1,3 млрд грн. Також за результатами 2015 року ОТП Банк зафіксував позитивну динаміку роздрібного кредитного портфеля банку - обсяг кредитів, виданих фізичним особам, зріс на 1,7 млрд грн в порівнянні з 2014 роком і склав 10,3 млрд грн.

На сьогоднішній день, будучи одним з небагатьох банків, що дійсно кредитують, ОТП Банк пропонує широку лінійку кредитних продуктів і програм залежно від потреб і можливостей клієнтів - кредитні карти, кредити готівкою, а також кредити в торгових мережах.

Висока активність ОТП Банку в сфері роздрібного кредитування також була відзначена в п'ятому щорічному комплексному рейтингу «50 провідних банків України», підготовленому компанією «Фінансовий клуб» - АТ «ОТП Банк» визнаний кращим в номінації «Кредит готівкою».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація