UA

ОТП Банк збільшує бонус до ставки по депозиту онлайн до 2,5%

Безперервно адаптуючи продуктово-сервісні пропозиції до реальних потреб клієнтів і активно розвиваючи канали обслуговування, ОТП Банк збільшує бонус до ставки по депозиту при оформленні вкладу за допомогою системи інтернет-банкінгу OTP Smart з 2% до 2,5%.

Тепер, окрім всіх переваг дистанційного банкінгу в управлінні власними фінансами, клієнти мають можливість отримати додаткові 2,5% до ставки по строкових вкладах у гривні, включаючи депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору, а також депозит із щомісячною виплатою відсотків.

Завдяки тому, що система інтернет-банкінгу OTP Smart передбачає широкий перелік інструментів для здійснення більшості банківських операцій оперативно і з найменшою залежністю від режиму роботи банку, клієнти зможуть оцінити безперечні переваги обслуговування онлайн.

На базі системи OTP Smart, крім відкриття депозитів онлайн, до послуг користувачів такі опції як оплата послуг, зокрема, комунальні платежі, поповнення рахунків мобільних операторів, ігрових акаунтів і поповнення балансів рахунків провайдерів інтернету і телебачення, а також доступ до продуктово-сервісних пропозицій банку, серед яких зняття карткових лімітів, погашення кредитів, перегляд балансу і деталей рахунків, формування виписок, грошові перекази тощо.

Активно розвиваючи альтернативні канали обслуговування, ОТП Банк паралельно нарощує і можливості підтримки клієнтів. Так, з метою надання клієнтам інформації в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація