UA

Шановні клієнти, доступна послуга зміни карткових лімітів через OTP Smart!

Шановні клієнти,

Нагадуємо, що Вам доступна послуга самостійної зміни витратних лімітів за Вашими платіжними картками на готівкові та безготівкові операції. Даний функціонал Ви можете знайти в розділі Картки -> (вибрати карту) -> Картковий ліміт. 


Особливості роботи сервісу:

  • На операції зняття готівки ліміт можна змінювати в межах 100 000 грн на добу.
  • Ліміт на покупки в торгівельній мережі можна змінювати на будь-яку суму.
  • Ліміт на операції в мережі інтернет можна змінити лише через Довідковий центр.
  • Для переказу коштів через OTP Smart ліміти змінювати не потрібно.

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені Вами ліміти будуть діяти на постійній основі, поки Ви їх знову не зміните.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація