UA

ОТП Банк збільшив обсяг фінансування компанії «Нібулон» до 190 мільйонів гривень

АТ «ОТП Банк» уклав угоду з лідером аграрної галузі - ТОВ СП «Нібулон» про збільшення обсягів фінансування. Згідно з угодою банк збільшує кредитну лінію на суму 80 млн грн до 190 млн грн з метою поповнення обігових коштів компанії. Термін дії ліміту – 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми всіма силами готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співпраця з компаніями даного сектора є одним з пріоритетних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. Так, в рамках стратегічного партнерства з ТОВ СП «Нібулон» обсяг фінансування даної компанії ОТП Банком разом з компанією ОТП Лізинг (фінансовий лізинг буксира, самохідного плавучого крана і сільгосптехніки) досягнув 375 млн грн. У нас достатньо капіталу і ліквідності для подальшого збільшення обсягів кредитування надійних і порядних позичальників».

Про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво с/г продукції на 82,5 тис. га орендованих земель сільгосппризначення), 19 сучасних високотехнологічних елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн ​​тонн, суднобудівний-судноремонтний завод, судноплавна компанія, до складу якої входить 48 суден.

З дня заснування компанії в 1991 році беззмінним генеральним директором компанії є Герой України Олексій Вадатурський.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація