UA

ОТП Банк збільшив обсяг фінансування компанії «Нібулон» до 190 мільйонів гривень

АТ «ОТП Банк» уклав угоду з лідером аграрної галузі - ТОВ СП «Нібулон» про збільшення обсягів фінансування. Згідно з угодою банк збільшує кредитну лінію на суму 80 млн грн до 190 млн грн з метою поповнення обігових коштів компанії. Термін дії ліміту – 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми всіма силами готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співпраця з компаніями даного сектора є одним з пріоритетних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. Так, в рамках стратегічного партнерства з ТОВ СП «Нібулон» обсяг фінансування даної компанії ОТП Банком разом з компанією ОТП Лізинг (фінансовий лізинг буксира, самохідного плавучого крана і сільгосптехніки) досягнув 375 млн грн. У нас достатньо капіталу і ліквідності для подальшого збільшення обсягів кредитування надійних і порядних позичальників».

Про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво с/г продукції на 82,5 тис. га орендованих земель сільгосппризначення), 19 сучасних високотехнологічних елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн ​​тонн, суднобудівний-судноремонтний завод, судноплавна компанія, до складу якої входить 48 суден.

З дня заснування компанії в 1991 році беззмінним генеральним директором компанії є Герой України Олексій Вадатурський.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація