UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний кращим управлінцем серед банкірів

Тамаш Хак-Ковач визнаний кращим управлінцем серед банкірів

За підсумками рейтингу «Кращий банкір України», складеного журналом «Компаньйон», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», став переможцем у номінації «Кращий управлінець».

Переможці рейтингу визначалися шляхом загального голосування читачів журналу «Компаньйон» та членів клубу «Фінансист», серед яких фінансові та генеральні директори, голови та заступники голів правління і власники компаній. За допомогою анкет, розісланих як першим особам реального сектора бізнесу, так і представникам банківських структур, а також онлайн-голосування на сайті респонденти мали можливість вказати, хто саме відповідає найвищій оцінці як ефективний, авторитетний банкір, який є лідером для своєї команди.

На думку експертів, під керівництвом Тамаша Хак-Ковача, позиціонування ОТП Банку як сімейного бізнесу, і відповідно використання компромісного підходу у вирішенні будь-яких питань у взаєминах між керівництвом, співробітниками і клієнтами, дозволило банку зберегти та зміцнити позиції на ринку в умовах нестабільності.

Тонкощами підходу до взаємодії в команді пан Хак-Ковач поділився в своєму інтерв'ю.

Експерти і колеги неодноразово присуджували високі професійні оцінки голові правління ОТП Банку. Так, за підсумками рейтингу «30 кращих топ-менеджерів в 10 ключових галузях української економіки», опублікованого журналом «Фокус», Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк», став кращим топ-менеджером фінансового сектора. Також Тамаш Хак-Ковач став срібним переможцем в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку» за результатами п'ятого щорічного комплексного рейтингу «50 провідних банків України», який підготувала компанія «Фінансовий клуб». А за підсумками рейтингу UKRAINIAN BANKER AWARDS, складеного порталом delo.ua, Голова Правління АТ «ОТП Банк» увійшов до десятки кращих банкірів за підсумками 2015 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація