UA

ОТП Банк реалізував новий кредитний продукт для клієнтів МСБ

З огляду на постійну потребу бізнесу у додатковому оборотному капіталі і необхідність забезпечення безперебійної роботи, ОТП Банк надає новим та існуючим клієнтам МСБ Welcome овердрафт. Простота, відсутність застави і швидкість в оформленні виділяє його серед інших.

Завдяки даній кредитній пропозиції, національні компанії з чистим річним оборотом від 1,5 млн до 50 млн грн отримають доступ до короткострокового фінансування, при якому компанія має можливість здійснювати оплату платіжних документів понад коштів на поточному рахунку, відкритому в ОТП Банку, в рамках встановленого ліміту. При цьому, розмір ліміту визначається як обсягом щомісячної виручки, що надходить на рахунок, так і основними фінансовими показниками діяльності компанії. У міру збільшення надходжень на рахунок, а також в залежності від інтенсивності роботи за рахунком ліміт може бути збільшений до 30% від щомісячних надходжень.

Банк максимально спростив процедуру і умови фінансування. У числі основних переваг Welcome овердрафту:

  • мінімальний пакет документів;
  • швидке прийняття рішення - до 3 днів;
  • простий і прозорий тариф: фіксована процентна ставка і щомісячна комісія за управління лімітом овердрафту;
  • комісія за встановлення ліміту - відсутня;
  • застава і поручительство власника - не вимагається.

«Для залучення додаткового оборотного капіталу компаніями МСБ овердрафт є оптимальною формою фінансування. Ми працювали над тим, щоб зробити цей продукт максимально зручним і доступним для невеликих кампаній з мінімальним запасом активів для передачі в заставу банку. Для максимально швидкого оформлення ми відмовилися від оформлення поручительства. Також, однією з переваг використання Welcome овердрафту ми вважаємо обслуговування основних потоків в європейському банку - це гарантія їх збереження. На наш погляд, сукупність таких характеристик вигідно виділяє Welcome овердрафт серед існуючих пропозицій на ринку для Малого і середнього бізнесу», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління продажів середнім і малим корпоративним клієнтам АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація