UA

ОТП Банк відкрив кредитний ліміт підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень

ОТП Банк уклав кредитну угоду з одним з лідерів галузі свинарства - приватним агропромисловим підприємством «Агропродсервіс». Згідно з угодою банк надає кредитну лінію на суму 85 млн грн з метою поповнення обігових коштів компанії і інвестиційний кредит на суму 15 млн грн для купівлі обладнання. Термін дії кредитного ліміту - 3 роки.

«Даний кредитний ліміт є черговим підтвердженням успішної реалізації стратегії ОТП Банку по фінансуванню вітчизняних підприємств агропромислової галузі. Професійний підхід ПАП «Агропродсервіс» до ведення бізнесу разом з нашою підтримкою мають забезпечити подальший успішний розвиток даної компанії», - прокоментувала Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в рамках реалізації стратегії фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі нещодавно ОТП Банк збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції - компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн.

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

Корпорація «Агропродсервіс» - один із провідних вертикально інтегрованих агрохолдингів України, який починаючи з 1999 року успішно поєднує синергічний ефект прогресивних рішень у секторах рослинництва та тваринництва.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація