UA

ОТП Банк відкрив кредитний ліміт підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень

ОТП Банк уклав кредитну угоду з одним з лідерів галузі свинарства - приватним агропромисловим підприємством «Агропродсервіс». Згідно з угодою банк надає кредитну лінію на суму 85 млн грн з метою поповнення обігових коштів компанії і інвестиційний кредит на суму 15 млн грн для купівлі обладнання. Термін дії кредитного ліміту - 3 роки.

«Даний кредитний ліміт є черговим підтвердженням успішної реалізації стратегії ОТП Банку по фінансуванню вітчизняних підприємств агропромислової галузі. Професійний підхід ПАП «Агропродсервіс» до ведення бізнесу разом з нашою підтримкою мають забезпечити подальший успішний розвиток даної компанії», - прокоментувала Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в рамках реалізації стратегії фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі нещодавно ОТП Банк збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції - компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн.

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

Корпорація «Агропродсервіс» - один із провідних вертикально інтегрованих агрохолдингів України, який починаючи з 1999 року успішно поєднує синергічний ефект прогресивних рішень у секторах рослинництва та тваринництва.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.