UA

ОТП Банк збільшив обсяг фінансування компанії НОВААГРО до 125 мільйонів гривень

ОТП Банк уклав угоду з однією з провідних компаній аграрної галузі - ТОВ "ТД "НОВААГРО", що входить в групу компаній "НОВААГРО", про збільшення обсягів фінансування. Згідно з угодою банк збільшує кредитну лінію на суму 85 млн грн до 125 млн грн з метою поповнення оборотних коштів компанії. Термін дії ліміту – 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «ми продовжуємо розвивати кредитування агропромислового комплексу високими темпами. Так, в рамках успішної співпраці з групою «НОВААГРО» ліміт фінансування ОТП Банком було збільшено до 125 мільйонів гривень. За час спільної роботи компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, який відповідально підходить до виконання взятих на себе зобов'язань».

В рамках реалізації стратегії фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі раніше ОТП Банк збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції - компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн, а також відкрив кредитний ліміт одному з лідерів галузі свинарства - приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень.

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

Група компаній "НОВААГРО" працює в агробізнесі на українському і міжнародному ринках з 2009 року. До складу групи входить 5 операційних компаній, що спеціалізуються на торгівлі, експорті зернових і олійних культур; вирощуванні; складському господарстві; виробництві і реалізації комбікормів, пшеничного борошна і гранульованих висівок. З 2016 року група розвиває торгівлю посівним матеріалом, добривами та засобами захисту рослин. У планах групи збільшення обсягів торговельно-закупівельної та виробничої діяльності, розширення географії експортної діяльності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація