UA

ОTП Банк спрощує проведення операцій в іноземній валюті для корпоративних клієнтів

Виступаючи рушієм процесу впровадження передових технічних рішень банківського обслуговування клієнтів, ОТП Банк одним з перших реалізує можливість надання клієнтами-юридичними особами та фізичними особами-підприємцями документів в електронній формі, підписаних електронним цифровим підписом (ЕЦП), для проведення операцій переказу, купівлі, обміну іноземної валюти та для реєстрації укладених з нерезидентами договорів позики.

Таким чином, представники юридичних осіб та ФОП, що ведуть зовнішньо-економічну діяльність, наряду з традиційною паперовою формою подачі до ОТП банку контрактів, актів, інвойсів, специфікацій та інших документів для здійснення вищезазначених операцій, отримують можливість істотно зекономити час та інші ресурси, необхідні для відвідування відділення банку, а також витратні матеріали для створення паперових копій документів, шляхом передачі необхідного пакету документів в електронному вигляді, підписаних ЕЦП та надісланих за допомогою системи клієнт-інтернет-банкінг OTP online.

Для цього клієнту необхідно отримати ЕЦП акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України, який надає ці послуги безкоштовно, та підключитися до системи клієнт-інтернет-банкінгу OTP Online.

«Такі своєчасні технічні та законодавчі нововведення, що наразі активно впроваджуються в Україні на різних рівнях управління, покликані наблизити наші бізнес-процеси до сучасних умов ринку. Ми як представники європейської фінансової групи, зі свого боку, прагнемо дедалі спростити і автоматизувати банківські процедури, аби підтримати вітчизняний бізнес та запропонувати максимально комфортний формат взаємодії з банком», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, минулого року ОТП Банк першим в Україні впровадив механізм підписання електронних виписок за рахунками юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ЕЦП, розширивши можливості корпоративних клієнтів щодо отримання оригіналів виписок за рахунками дистанційно, за допомогою системи клієнт-інтернет-банкінгу OTP Online і зручного використання цих документів в поточній діяльності.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація