UA

ОТП Банк впровадив нові консультаційні послуги для корпоративних клієнтів

З огляду на складності, з якими стикаються вітчизняні підприємства, працюючи з експортними або імпортними контрактами, а також при реєстрації кредитів від нерезидентів в Національному Банку України, для забезпечення оперативного і відповідного законодавству вирішення подібних питань, ОТП Банк надає новим та існуючим корпоративним клієнтам консультаційні послуги, які дозволяють клієнтам отримати професійну експертизу проектів договорів і супутніх пакетів документів.


Завдяки даній пропозиції компанії зможуть оперативно отримати висновок щодо експортно/імпортних контрактів, яка включає:

  • первинну консультацію фахівця валютного контролю;
  • надання проекту договору (в разі потреби);
  • перевірку пакету документів;
  • термін виконання – 3 робочих дня.

Юридичні особи, зацікавлені в реєстрації кредитів від нерезидентів в НБУ, можуть скористатися допомогою банку, що складається з:

  • первинної консультації фахівця валютного контролю;
  • надання проектів Кредитної угоди та Повідомлення (за потребою);
  • перевірки пакета документів;
  • подачі пакета документів на реєстрацію в НБУ;
  • підготовки звітних форм НБУ №503 / 504;
  • терміну виконання – 7 робочих днів.

«ОТП Банк має 20-річний досвід співпраці з компаніями, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Ми обслуговуємо як компанії малого і середнього бізнесу, так і великі корпорації, наприклад, лідерів аграрної галузі та національних операторів паливного ринку. На наш погляд, нові консультаційні послуги скоротять час, який клієнти витрачають на оформлення договірних відносин із зарубіжними партнерами, і дозволять більше приділяти уваги бізнесу», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація