UA

ОТП Банк впровадив нові консультаційні послуги для корпоративних клієнтів

З огляду на складності, з якими стикаються вітчизняні підприємства, працюючи з експортними або імпортними контрактами, а також при реєстрації кредитів від нерезидентів в Національному Банку України, для забезпечення оперативного і відповідного законодавству вирішення подібних питань, ОТП Банк надає новим та існуючим корпоративним клієнтам консультаційні послуги, які дозволяють клієнтам отримати професійну експертизу проектів договорів і супутніх пакетів документів.


Завдяки даній пропозиції компанії зможуть оперативно отримати висновок щодо експортно/імпортних контрактів, яка включає:

  • первинну консультацію фахівця валютного контролю;
  • надання проекту договору (в разі потреби);
  • перевірку пакету документів;
  • термін виконання – 3 робочих дня.

Юридичні особи, зацікавлені в реєстрації кредитів від нерезидентів в НБУ, можуть скористатися допомогою банку, що складається з:

  • первинної консультації фахівця валютного контролю;
  • надання проектів Кредитної угоди та Повідомлення (за потребою);
  • перевірки пакета документів;
  • подачі пакета документів на реєстрацію в НБУ;
  • підготовки звітних форм НБУ №503 / 504;
  • терміну виконання – 7 робочих днів.

«ОТП Банк має 20-річний досвід співпраці з компаніями, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Ми обслуговуємо як компанії малого і середнього бізнесу, так і великі корпорації, наприклад, лідерів аграрної галузі та національних операторів паливного ринку. На наш погляд, нові консультаційні послуги скоротять час, який клієнти витрачають на оформлення договірних відносин із зарубіжними партнерами, і дозволять більше приділяти уваги бізнесу», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація