UA

ОТП Банк підписав кредитну угоду з Баришівською зерновою компанією на суму 74 млн грн

ОТП Банк відкрив поновлювану кредитну лінію на суму 74 млн грн для поповнення обігових коштів одному з провідних агропідприємств ТОВ «Баришівська зернова компанія». Термін дії ліміту – 3 роки.

«Відмінна репутація та ефективна модель ведення бізнесу ТОВ «Баришівська зернова компанія» дозволяє запозичувати значні обсяги кредитних коштів для впевненої роботи підприємства протягом всього сезону. Ми, в свою чергу, готові підтримати стабільні вітчизняні компанії фінансовим ресурсом - так, за сім місяців 2016 року ОТП Банк підписав кредитних угод на загальну суму 2 млрд грн, і суттєва частка з них належить агропромисловому комплексу», - прокоментувала Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Планомірно реалізуючи стратегію фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі, нещодавно ОТП Банк збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції – компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн, відкрив кредитний ліміт одному з лідерів галузі свинарства – приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень, а також збільшив кредитну лінію на суму 85 млн грн до 125 млн грн одній з провідних компаній аграрної галузі – ТОВ "ТД" НОВААГРО ".

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

ТОВ «Баришівська зернова компанія» – одна з лідируючих агрокомпаній на ринку України зі стабільно високими показниками ефективності. Компанія має більш ніж 18-річний досвід роботи і обробляє 48 тис га в Київській, Чернігівській, Черкаській та Полтавській областях. 100% власником акцій ТОВ «Баришівська зернова компанія» є шведська холдингова компанія «Grain Alliance».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація