UA

ОТП Банк підписав кредитну угоду з Баришівською зерновою компанією на суму 74 млн грн

ОТП Банк відкрив поновлювану кредитну лінію на суму 74 млн грн для поповнення обігових коштів одному з провідних агропідприємств ТОВ «Баришівська зернова компанія». Термін дії ліміту – 3 роки.

«Відмінна репутація та ефективна модель ведення бізнесу ТОВ «Баришівська зернова компанія» дозволяє запозичувати значні обсяги кредитних коштів для впевненої роботи підприємства протягом всього сезону. Ми, в свою чергу, готові підтримати стабільні вітчизняні компанії фінансовим ресурсом - так, за сім місяців 2016 року ОТП Банк підписав кредитних угод на загальну суму 2 млрд грн, і суттєва частка з них належить агропромисловому комплексу», - прокоментувала Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Планомірно реалізуючи стратегію фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі, нещодавно ОТП Банк збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції – компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн, відкрив кредитний ліміт одному з лідерів галузі свинарства – приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень, а також збільшив кредитну лінію на суму 85 млн грн до 125 млн грн одній з провідних компаній аграрної галузі – ТОВ "ТД" НОВААГРО ".

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

ТОВ «Баришівська зернова компанія» – одна з лідируючих агрокомпаній на ринку України зі стабільно високими показниками ефективності. Компанія має більш ніж 18-річний досвід роботи і обробляє 48 тис га в Київській, Чернігівській, Черкаській та Полтавській областях. 100% власником акцій ТОВ «Баришівська зернова компанія» є шведська холдингова компанія «Grain Alliance».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація