UA

ОТП Банк прокредитував Пологівський олійноекстракційний завод на 375 млн грн

ОТП Банк уклав угоду з провідним переробником олійних культур - ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» про фінансування оборотного капіталу на суму 375 млн грн до 2019 року.

«2016 рік став рекордним за обсягами кредитування після кризи 2014 року. За неповні дев'ять місяців підписано 285 кредитних угод з корпоративними клієнтами на суму 2,9 млрд. грн. Угода з ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», безсумнівно, стала однією з найбільш знакових як в частині підтвердження стратегії збільшення фінансування підприємств АПК, так і з точки зору нарощування кредитного портфеля ОТП Банку в цьому році в цілому. Бездоганна репутація та ефективність даної компанії в переробці олійних високо оцінена нами при прийнятті рішення», - зазначила Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Нарощуючи фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі, нещодавно ОТП Банк відкрив поновлювану кредитну лінію на суму 74 млн грн одному з провідних агропідприємств - ТОВ «Баришівська зернова компанія», збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції - компанії «Нібулон» на суму 80 млн грн до 190 млн грн, відкрив кредитний ліміт одному з лідерів свинарської галузі - приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 мільйонів гривень, а також збільшив кредитну лінію на суму 85 млн грн до 125 млн грн одній з провідних компаній аграрної галузі - ТОВ «ТД «НОВААГРО».

Про пропозиції ОТП Банку як для представників АПК, так і для корпоративних клієнтів в цілому, можна дізнатися на сайті банку.

ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» є одним із значущих в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів. Завод являє собою високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва та сучасним обладнанням. З моменту заснування заводу в 1974 році головним орієнтиром виробничої діяльності став випуск високоякісної продукції, яка відповідає вимогам споживачів. Продукція цього найбільшого виробника рослинної олії давно завоювала популярність не тільки в Україні і країнах СНД, а й є цілком конкурентоспроможною на світовому ринку (сьогодні ділові зв'язки заводу простягаються далеко за межі України: у Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Польщу, країни Прибалтики, США, Туреччину, Індію і т.д.).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація