UA

Спростування інформації щодо наявності в ОТП Банку заборгованості зі сплати податків та зборів

У зв’язку із несвоєчасною обробкою податкової звітності органами Державної фіскальної служби України, в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» в ДФС станом на 22.09.2016 року виникла заборгованість. Внаслідок чого у ЗМІ з’явилися помилкові повідомлення щодо накопиченого ОТП Банком боргу.

В результаті направленого запиту до податкової інспекції щодо коректності відображення в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» поданих банком декларацій, станом на 27.09.2016 року помилку було виправлено і наразі доступна коректна інформація, що свідчить про відсутність будь-якої заборгованості ОТП Банку зі сплати податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу на те, що ОТП Банк вчасно та в повному обсязі виконує свої податкові зобов’язання і входить у ТОП-100 найбільших платників податків у бюджет України.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація