UA

Спростування інформації щодо наявності в ОТП Банку заборгованості зі сплати податків та зборів

У зв’язку із несвоєчасною обробкою податкової звітності органами Державної фіскальної служби України, в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» в ДФС станом на 22.09.2016 року виникла заборгованість. Внаслідок чого у ЗМІ з’явилися помилкові повідомлення щодо накопиченого ОТП Банком боргу.

В результаті направленого запиту до податкової інспекції щодо коректності відображення в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» поданих банком декларацій, станом на 27.09.2016 року помилку було виправлено і наразі доступна коректна інформація, що свідчить про відсутність будь-якої заборгованості ОТП Банку зі сплати податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу на те, що ОТП Банк вчасно та в повному обсязі виконує свої податкові зобов’язання і входить у ТОП-100 найбільших платників податків у бюджет України.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація