UA

ОТП Банк відкрив кредитну лінію Харківській бісквітній фабриці на 120 млн грн

ОТП Банк уклав угоду з одним з найбільших в Україні виробників кондитерської продукції ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», що входить в корпорацію «Бісквіт-Шоколад», про відкриття кредитної лінії на суму 120 млн грн для фінансування оборотного капіталу і покупки основних засобів.

«Підписання угоди з ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» – важлива подія для нас – як з точки зору нарощування присутності в Харківській області, так і в частині розвитку співпраці з провідними українськими компаніями. Дана угода підтверджує нашу готовність фінансувати ефективні підприємства з бездоганною репутацією і потужним експортним потенціалом, однією з яких і є корпорація «Бісквіт-Шоколад», - зазначила Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детально про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» – один з найбільших в Україні виробників кондитерської продукції, який об'єднує ряд підприємств, що забезпечують всі основні технологічні етапи виробництва – від заготівлі сировини до випуску готових виробів. До складу корпорації входять два виробничих підприємства: ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» та ПАТ «Кондитерська фабрика «Харків'янка». Під брендом «Бісквіт-Шоколад» випускається більше 20-ти груп кондитерських виробів.

Компанія посідає друге місце в Україні за обсягами виробництва і реалізації продукції. Постачає кондитерські вироби більш ніж в 30 країн світу, питома вага експорту становить близько 30%. Система менеджменту якості на підприємствах корпорації відповідає сучасному міжнародному стандарту ISO 9001-2008.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація