UA

Ласкаво просимо до нового відділення ОТП Банку в Одесі!

Ласкаво просимо до нового відділення ОТП Банку в Одесі!

Безперервно удосконалюючи якість сервісу і прагнучи надати клієнтам не лише вигідні фінансові рішення, а й зручний доступ до них, 27 жовтня 2016 року для жителів Одеси відкрило двері нове відділення ОТП Банку «Приморське», що розташувалося за адресою: м Одеса, вул. Преображенська 59/61.

Розташувавшись на перетині ділових і туристичних потоків, нове відділення забезпечує зручний доступ до сервісів європейського банку в центральній частині Одеси як для жителів міста, так і для його гостей. Для комфорту відвідувачів прилегла територія обладнана автомобільною парковкою.

До послуг клієнтів нового відділення повний перелік банківських продуктів - від пропозицій для приватних осіб і клієнтів Premium Banking до продуктів для суб'єктів малого і середнього бізнесу та корпоративних клієнтів. Також відділення обладнане депозитарієм і стійкою самообслуговування в системі інтернет-банкінгу OTP Smart, за допомогою якої співробітники завжди готові провести навчання користуванню системою і відкрити банківські продукти онлайн. А для комфорту відвідувачів з дітьми відділення обладнане дитячим куточком з олівцями і розмальовками.

«В усіх наших вдосконаленнях ми прагнемо максимально спростити користування фінансовими послугами для клієнтів. Відкриваючи нові комфортні відділення, ми забезпечуємо нашим клієнтам європейську якість обслуговування і кращу пропозицію на ринку як по депозитах, так і по кредитах», - зазначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Відділення «Приморське»:

  • Графік роботи: Пн - Пт 9.00-18.00
  • Операційна каса: Пн - Пт 9.30-17.30
  • 65026, м. Одеса, вул. Преображенська 59/61
  • Тел.: (048) 730-60-45

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 459-05-26, (044) 290-92-36 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація