UA

ОТП Банк у ТОП-5 найнадійніших банків України

Видання «Новий час» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital представили черговий Рейтинг надійності банків, за результатами якого АТ «ОТП Банк» увійшов до п’ятірки найнадійніших банків країни.

При розрахунку рейтингу використовувався комплекс фінансових індикаторів, які можна розрахувати на основі відкритої інформації, серед яких – показники капіталізації, ліквідності та прибутковості з урахуванням факторів підтримки акціонерів. Доповнили картину такі якісні показники, як прозорість діяльності банку, збалансованість ризик-менеджменту, репутація банку, його менеджменту та акціонерів, а також довіра вкладників.

З огляду на приналежність ОТП Банку до європейської фінансової групи, стовідсотковим власником якої є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., ОТП Банк об'єктивно підтримує на високому рівні всі показники.

Так, ще до оголошення результатів стрес-тесту НБУ ОТП Банк почав, а в четвертому кварталі 2015 року завершив процедуру стабілізації основних фінансових показників банку.

Після виконання плану докапіталізації ОТП Банк незмінно працює прибутково. Так, в третьому кварталі 2016 року ОТП Банк майже подвоїв фінансовий результат першого півріччя, зафіксувавши позитивний фінансовий результат у розмірі 402,8 млн грн. Таким чином, наростаючим підсумком з початку року чистий прибуток банку після оподаткування склав 874,2 млн грн.

Про довіру вкладників красномовно свідчить позитивна динаміка депозитного портфеля ОТП Банку: його приріст в 3-му кварталі склав 787 млн грн до 20 млрд грн - як за рахунок збільшення обсягу коштів юридичних осіб до 10,7 млрд грн (+ 548 млн грн за квартал), так і за рахунок нарощування залишків на рахунках фізичних осіб на 239 млн грн за квартал до 9,3 млрд грн.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або по телефону Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація