UA

ОТП Банк розширює можливості кредитної картки з сервісом «Скибочка»

Прагнучи надавати клієнтам найактуальніші фінансові рішення, ОТП Банк розробив кредитний сервіс «Скибочка», що дозволяє держателям карток ОТП Банку отримати пільговий період за кредитною карткою до 365 днів, обравши зручну кількість виплат за кредитом.

Таким чином, завдяки кредитному сервісу «Скибочка» держателі карток ОТП Банку з кредитним лімітом не лише отримують можливість придбати бажаний товар в мережі Ельдорадо в місті Києві за рахунок кредитних коштів, сплачуючи 0,00001% річних за користування розстрочкою до 50 000 грн, але й обрати зручну суму щомісячних виплат за кредитом, відповідно розділивши вартість покупки на бажану кількість платежів – 3, 6, 9 або 12, і погашати кредит за допомогою картки рівними частинами.

Аби скористатися сервісом «Скибочка» власнику картки ОТП Банку з кредитним лімітом достатньо обрати товар у мережі Ельдорадо в місті Києві, визначитися із кількістю платежів та активувати сервіс, зателефонувавши до інформаційного центру банку. А після здійснення покупки за допомогою картки, щомісячно погашати заборгованість рівними частинами.

«Ми працювали над створенням зручного сервісу, який разом із обслуговуванням у європейському банку дозволив би клієнтам робити бажані покупки у розстрочку на вигідних умовах та адаптувати виплати по кредиту до своїх поточних можливостей. Із сервісом «Скибочка» наші клієнти отримують нагоду здійснювати необмежену кількість покупок у кредит без необхідності надавати будь-які документи, і фактично подовжити пільговий період за кредитною карткою з стандартних 50 до 365 днів», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Активація сервісу «Скибочка» здійснюється у Інформаційному центрі банку за телефоном (044) 490-05-26, (044) 290-92-36.

ОТП Банк пропонує клієнтам широкий спектр карткових продуктів з урахуванням різноманітних потреб користувачів. Детальніше про пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація