UA

ОТП Банк визнаний одним з кращих роботодавців

За підсумками рейтингу кращих роботодавців газети «БІЗНЕС», який щорічно визначає компанії, що формують професійне майбутнє України, ОТП Банк став єдиним банком, який увійшов до ТОП-10 компаній-лідерів в номінації "Dream team. Глобальні амбіції" за підсумками року, що минає.

Згідно з методикою рейтингування, розробленою редакцією тижневика «БІЗНЕС» у партнерстві з Асоціацією фахівців з управління персоналом HRFORUM, визначення кращих компаній засноване на сумарній оцінці експертів, онлайн-голосування та оцінці редакції, виходячи з ініціатив та висвітлення діяльності компанії в медіа-просторі.

Так, в процесі голосування носії експертного, публічного, внутрішнього, трендового та дослідницького сприйняття українського бізнесу високо оцінили ефективність моделі управління персоналом в ОТП Банку і її орієнтацію на результати бізнесу.

Наталія Лукаш, начальник управління по роботі з персоналом АТ «ОТП Банк», поділилася секретом успіху: «2016 рік пройшов в ОТП Банку під девізом "Спрощуючи життя один одному і клієнтові". У буденній метушні важливо зупинитися на мить і зрозуміти, чи можна вирішити це завдання інакше? Чи можна добитися необхідного результату меншими зусиллями? Відповідь очевидна: можна, і ми почали це робити. Результати вражають, і ми впевнено продовжуємо рух в заданому напрямку».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація