UA

ОТП Банк запускає безкоштовний інформаційний сервіс у Telegram

З метою удосконалення якості та розширення каналів обслуговування клієнтів ОТП Банк реалізував безкоштовний інформаційний сервіс Telegram-бот ОТП Банку, що автоматично обробляє запити користувачів за допомогою спеціального аккаунта на базі служби миттєвого обміну повідомленнями Telegram.

Таким чином, за допомогою офіційного двомовного бота @otpbank_bot користувачі месенджера Telegram зі свого мобільного пристрою отримують цілодобовий доступ до актуальної інформації, яка допомагає оперативно вирішувати повсякденні питання, зокрема:

  • діючі готівкові та карткові курси валют банку;
  • поточні курси валют НБУ;
  • адреси відділень і банкоматів банку, банкоматів партнерів і партнерів термінальних мереж, розташованих поблизу від користувача;
  • новини та акції банку.

Для цього в месенджері Telegram необхідно підключитися до чату з @otpbank_bot та обрати з меню питання, що цікавить - в лічені секунди актуальна інформація стане доступною у надісланому у відповідь повідомленні бота.

«З тим, щоб забезпечити максимально швидке і якісне вирішення питань наших клієнтів, ми проаналізували найбільш затребувану ними інформацію, а також можливості мобільних пристроїв. Наш новий сервіс забезпечує оперативне надання даних по актуальних питаннях в зручному для клієнтів форматі. Сподіваємося, що клієнти будуть користуватися цими перевагами», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що для інформаційної підтримки та обслуговування клієнтів доступний як традиційний телефонний сервіс інформаційного центру, так і ряд альтернативних сучасних функціоналів, серед яких: система інтернет-банкінгу OTP Smart, а для власників кредитів послуга «SMS - довідка», за допомогою якої можна дізнатися мінімальні та поточні кредитні платежі.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail info@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація