UA

Нові можливості системи OTP Smart

Шановні клієнти,

З 19 грудня 2016 року в OTP Smart відбулись наступні оновлення:

Дизайн

Зміна дизайну

У процесі покращення дизайну ми намагалися покращити привабливість та інтуїтивну зрозумілість веб-версії системи:

 • Образи віджетів на головній сторінці та розділу переказів стали яскравими, з заокругленими кутами;
 • Додані значки переходів поруч з віджетами головної сторінки, які вказують, що кількість віджетів більша, ніж відображена;
 • Розділ оплати послуг змінений під формат віджетів;
 • Збільшена площа форми заповнення переказів, мінімізовані скроли;
 • Форми заповнення переказів можна розбити на два окремі блоки;
 • Для переказів по Україні та SWIFT-платежів додані кнопки руху по самій формі «Назад», «Далі»;
 • Банер, розміщений на головній сторінці внизу екрану, при переході до іншого розділу, переміщається в лівий нижній кут, економлячи робоче місце.

Карти

Погашення кредитної картки

Тепер Вам у деталях кредитної картки доступна кнопка «Погашення кредитної лінії» - це окрема форма, на якій Ви можете ознайомитися з інформацією про власну кредитну лінію, її стан на даний момент часу (заборгованість, мінімальний платіж, дата погашення та ін.) і відразу ж її погасити зі свого карткового, поточного чи ощадного рахунку.

Якщо у Вас є непогашений мінімальний платіж, система OTP Smart підставить суму для погашення в поле «Сума» і в разі зменшення цієї суми попередить про можливість виникнення простроченої заборгованості.

При проведенні погашення система запропонує зробити такий платіж регулярним.

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Зміна лімітів

Спрощена форма зміни карткових лімітів, а саме:

 • скорочено кількість полів для заповнення (залишилося безпосередньо два поля з сумою для готівкового розрахунку і торгових операцій / розрахунків в інтернеті з технологією 3D Secure);
 • реалізовані підказки (наприклад, при перевищенні граничного ліміту).

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Активація / блокування карток

Реалізована проста форма блокування і активації карток.

Заблокувати / активувати карту можна буквально в 3 кліки + введення динамічного пароля (токен / SMS).

Заблокувати можна будь-яку активну карту.

З метою дотримання карткової безпеки активувати можна лише нову (тільки випущену) картку і картку, заблоковану з загальним статусом блокування.

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Перекази

Проведення переказів між власними рахунками без динамічного паролю

Реалізована можливість увімкнути/вимкнути перевірку динамічним паролем для переказів між власними рахунками. Користувачу потрібно обрати розділ «Налаштування/Параметри облікового запису» та проставити відмітку у полі «Дозволити операції між своїми рахунками без підтвердження динамічним паролем». Після підтвердження даної модифікації динамічним паролем користувач зможе проводити наступні операції без додаткового підтвердження:

 • Перекази між власними поточними та картковими рахунками;
 • Поповнення та списання з депозитних рахунків.

Зміни можливо внести у Вашій веб-версії. Безпосередньо функціонал буде працювати як у веб-версії, так і в мобільній версії.


Внутрішньобанківські перекази за номером рахунку

Для Вашої зручності спрощена форма заповнення внутрішньобанківських переказів. Тепер Вам не потрібно вводити ІПН та ПІБ одержувача. Достатньо вибрати рахунок, з якого Ви хочете здійснити переказ, вказати рахунок одержувача, суму та заповнити призначення даного платежу. При виявленні невідповідності (некоректного № рахунку або перевищенні залишку за рахунком) система OTP Smart попередить Вас про неможливість обробити цей платіж.

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Відкриття ощадного рахунку

Відтепер відкриття ощадного рахунку спрощене: в розділі «Депозити» Вам необхідно натиснути окрему кнопку «Відкриття ощадного рахунку». Суму вказувати не потрібно (він створюється зі стартовим нульовим балансом), і для відкриття не обов’язково мати поточний рахунок.

Єдина умова лише для відкриття ощадних рахунків у USD чи EUR – наявність поточного/ощадного рахунку в гривнях.

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Оплата рахунків

Підписка на рахунки розділу «Оплата послуг»

Відтепер Вам доступна опція інформування про виставлення рахунків за компаніями, послуги яких Ви бажаєте сплатити в розділі «Оплата рахунків».

Для цього потрібно лише обрати відповідну компанію-постачальника, ввести необхідні дані (номер ЖЕКу, особистого рахунку та ін.), вказати назву підписки та зберегти її.

Як тільки рахунок буде виставлений, Ви отримаєте SMS-повідомлення про необхідність його сплати. Також при вході в систему інтернет-банкінгу OTP Smart Ви буде додатково поінформовані про наявність виставленого рахунку за допомогою спливаючого повідомлення.

На даний момент функціонал доступний тільки в веб-версії (недоступний у мобільному додатку OTP Smart).


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація