UA

Перше відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві

Безперервно вдосконалюючи якість сервісу та дедалі адаптуючи обслуговування клієнтів в Україні до найвищих стандартів материнського банку, 19 грудня для киян і гостей столиці відкрило двері нове відділення ОТП Банку європейського формату «Дарницьке».


Перше відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві

Перерізавши урочисту стрічку, голова правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач зазначив, що «дуже символічним з огляду на поточну ситуацію на українському банківському ринку є відкриття нового відділення саме зараз, адже це найкраще свідчення стійкості ОТП Банку та готовності відповідати на усі виклики».

А член правління, який очолює роздрібний бізнес ОТП Банку, Володимир Мудрий доповнив, що «завдяки розширенню мережі відділенням європейського формату, ще більше клієнтів зможуть отримати доступ не лише до найвигідніших, але й до найкомфортніших умов обслуговування».

Втілюючи єдину концепцію оформлення мережі відділень ОТП Груп в усіх країнах присутності у флагманських стандартах інтер’єру та засобах технічного оснащення, нове відділення «Дарницьке» не лише розширює мережу відділень ОТП Банку, а й дозволяє ще більшому колу клієнтів при отриманні банківського обслуговування в Україні відчути себе в Європі.


Перше відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві

Окрім естетики кольорів, плавних ліній та найякісніших матеріалів, що використані у оформленні сучасного інтер’єру, для зручності перебування клієнтів у відділенні до їхніх послуг система електронної черги, вільний Wi-Fi, а також стійка самообслуговування в системі інтернет-банкінгу OTP Smart, за допомогою якої співробітники завжди готові провести навчання користуванню системою і відкрити банківські продукти онлайн.

До послуг клієнтів нового відділення повний перелік банківських продуктів - від пропозицій для приватних осіб і клієнтів Premium Banking до продуктів для суб'єктів малого і середнього бізнесу та корпоративних клієнтів.


Ласкаво просимо до відділення «Дарницьке» за адресою:

02160, м. Київ, пр. Соборності, 1

Графік роботи: Пн - Пт 9.00-18.00

Операційна каса: Пн - Пт 9.30-17.30

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація