UA

Колектив ОТП Банку підготував подарунки для дітей з вадами зору

Колектив ОТП Банку підготував подарунки для дітей з вадами зору

Сповідуючи концепцію соціально відповідального бізнесу і застосовуючи для її реалізації всі доступні форми і методи надання та залучення благодійної допомоги, трудовий колектив ОТП Банку об'єднав зусилля у підготовці подарунків для вихованців київської школи-інтернату №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

За ініціативою співробітників банку з урахуванням озвучених найбільш гострих потреб установи спільними зусиллями представників трудового колективу банку з усіх регіонів України були закуплені і зібрані комплекти постільної білизни, теплі рукавички, іграшки та музичний центр, і передані дітям разом з теплотою і турботою.

Під час візиту співробітників банку вихованці школи продемонстрували свої вироби, а також підготували святковий виступ.

Візити в школу-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка стають доброю традицією для співробітників ОТП Банку. Займаючи активну громадську позицію і сприяючи вирішенню гострих соціальних проблем, минулого року співробітники банку також вітали вихованців школи зі святами, і дарували найнеобхідніше.

В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація