UA

Режим роботи системи OTP Smart у святкові дні

Шановні клієнти,

АТ "ОТП Банк" щиро вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Звертаємо Вашу увагу на режим роботи системи OTP Smart у святкові дні:

29 грудня 2016 року – система працює у звичайному режимі, крім SWIFT-переказів та внутрішньобанківських переказів в іноземній валюті.

З 19:30 29 грудня 2016 року створені клієнтами SWIFT-перекази, перекази за межі Банку та платежі в іноземній валюті між різними клієнтами OTP Bank будуть виконані 04 січня о 09:00.

30 грудня 2016 року до 18:00 – система працює у звичайному режимі, крім: платежі за межі Банку та платежі в іноземній валюті між різними клієнтами OTP Bank приймаються та будуть виконані 04 січня о 09:00.

З 18:00 30 грудня 2016 року до 10:00 02 січня 2017 року (включно) будуть недоступні відкриття депозитів, відкриття поточних рахунків, а також оплата послуг. Миттєві перекази між дебетними картками виконуються у звичайному режимі. Операції з переказу коштів, створені в цей період, будуть опрацьовуватися, починаючи з 10:00 02 січня 2017 року. Дата валютування 04 січня.

З 04 січня 2017 року – система працює у звичайному режимі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація