UA

Режим роботи системи OTP Smart у святкові дні

Шановні клієнти,

АТ "ОТП Банк" щиро вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Звертаємо Вашу увагу на режим роботи системи OTP Smart у святкові дні:

29 грудня 2016 року – система працює у звичайному режимі, крім SWIFT-переказів та внутрішньобанківських переказів в іноземній валюті.

З 19:30 29 грудня 2016 року створені клієнтами SWIFT-перекази, перекази за межі Банку та платежі в іноземній валюті між різними клієнтами OTP Bank будуть виконані 04 січня о 09:00.

30 грудня 2016 року до 18:00 – система працює у звичайному режимі, крім: платежі за межі Банку та платежі в іноземній валюті між різними клієнтами OTP Bank приймаються та будуть виконані 04 січня о 09:00.

З 18:00 30 грудня 2016 року до 10:00 02 січня 2017 року (включно) будуть недоступні відкриття депозитів, відкриття поточних рахунків, а також оплата послуг. Миттєві перекази між дебетними картками виконуються у звичайному режимі. Операції з переказу коштів, створені в цей період, будуть опрацьовуватися, починаючи з 10:00 02 січня 2017 року. Дата валютування 04 січня.

З 04 січня 2017 року – система працює у звичайному режимі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація