UA

Важливо: погашення споживчих кредитів

Шановні клієнти,

Звертаємо Вашу увагу: на даний момент при погашенні власного споживчого кредиту з поточного рахунку операція проходить з оплатою комісії в розмірі 0,25% від платежу, але не менше 3 грн. Сума помилково списаних комісій буде повернута на рахунки в повному обсязі.

До виправлення помилки рекомендуємо погашати споживчі кредити з карткових рахунків.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація