UA

ОТП Банк візьме участь у партнерській презентації програми IQ energy у Рівному

16 травня 2017 року у м. Рівне буде проведена друга зустріч-презентація програми «Фінансування енергоефективних рішень», організована технологічною компанію «Теплосфера», за участі представників ОТП Банку і програми фінансування енергоефективності ЄБРР IQ energy в Україні.

Зустріч буде проводитися з 10:00 до 13:00 у готелі «Оптіма» за адресою: вулиця Словацького, 9, м. Рівне. Від ОТП Банку у заході візьмуть участь Керуючий відділенням у м. Рівне Сергій Абрамович та начальник відділу продажів Ольга Кордиш, які презентуватимуть актуальні продукти банку за програмою IQ energy.

Нагадаємо, програма фінансування енергоефективності Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy надає користувачам можливість придбати енергоефективне обладнання з використанням кредитних коштів банку-партнера АТ «ОТП Банк» з подальшою компенсацією до 20% вартості (максимум - 3 000 євро) придбаного обладнання, супутніх товарів і вартості монтажних робіт.

Зокрема, у Рівному в рамках реалізації ОТП Банком програми IQ energy підписано договори про співпрацю з більше ніж 10 виробничими і сервісними компаніями і видано понад 20 кредитів на загальну суму майже 2 млн грн. Така позитивна тенденція засвідчує своєчасність і попит на таку пропозицію як з боку провайдерів товарів і послуг, так і кінцевих користувачів.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Термін дії програми: до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17.

Компанія «Теплосфера» представлена ринку енергоефективних технологій вже понад 10 років і є визнаним експертом у Західному регіоні. У своїй роботі використовує комплексні технічні рішення, що спрямовані на енергоефективність систем опалення, гарячого водопостачання та вентиляції, що досягається за допомогою альтернативних джерел енергії (води, сонця, повітря, землі). Комплекс – означає проект, монтаж та сервіс впродовж усього життєвого циклу продукту.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація